Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 198 мм |
| Ені | 135 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| IEC ток, А | 63 |
| Кабельді енгізу | Тығыздағыш гайка |
| Қыздыру сымының жану индексі (GWFI) | +960 °С |
| Саңылаулар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3P+E+N |
| Максималды жұмыс температурасы | +40 °С |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Үлгі/орындау | Ашық орнату |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Кернеу келісім бойынша EN 60309-2 | 400 В (50+60 Гц) қызыл |
| Жерге тұйықтау түйіспесінің бағдары (сағат циферблаты бойынша), сағ | 6 |
| Жерге тұйықтау түйіспесінің жағдайы | 6 сағ |
| Қорғау дәрежесі | IP67 |
| IP қорғау дәрежесі | IP67 |
| Монтаждау температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Динамикадағы пайдалану температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Статикадағы пайдалану температурасы | -40 °С,,,+40 °С |
| Қосылу түрі | Бұрандалар, қысқыш/клемма |
| Өнім түрі | Механикалық бұғаттауы және DIN-рельсі бар қабырғалық розетка |
| Ағым | 63 А |
| Түсті кодтау | Қызыл |