Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 92 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Кернеу | 230 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| IEC ток, А | 32 |
| Қыздыру сымының жану индексі (GWFI) | +960 °С |
| Полюстер саны | 2P+E |
| Максималды жұмыс температурасы | +40 °С |
| Материал | Пластик |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Кернеу келісім бойынша EN 60309-2 | 220-230 В (50+60 Гц) көк |
| Номин, кернеу, В | 230,,,230 |
| Номин, жиілік, Гц | 50,,,60 |
| Қосылу бағыты (бұрышы) | Көлбеу/бұрыштық |
| Жерге тұйықтау түйіспесінің бағдары (сағат циферблаты бойынша), сағ | 6 |
| Жерге тұйықтау түйіспесінің жағдайы | 6 сағ |
| Фланецтің тігінен өлшемі, мм | 100 |
| Фланецтің көлденеңінен өлшемі, мм | 92 |
| Қорғау дәрежесі | IP67 |
| IP қорғау дәрежесі | IP67 |
| Монтаждау температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Динамикадағы пайдалану температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Статикадағы пайдалану температурасы | -40 °С,,,+40 °С |
| Қосылу түрі | Бұрандалар, қысқыш/клемма |
| Өнім түрі | Панельді розетка |
| Ағым | 32 А |
| Түсі | Көк |
| Түсті кодтау | Көк |