Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 430 мм |
| Ені | 330 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ОШЕ розетка 125 А | Жоқ (жоқ) |
| ОШЕ розетка 16 А | Жоқ (жоқ) |
| ОШЕ розетка 32 А | Жоқ (жоқ) |
| ОШЕ розетка 63 А | Жоқ (жоқ) |
| Түрі/орындалуы | Қабырғаға орнату |
| Биіктігі, мм | 430 |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Тереңдігі, мм | 170 |
| Қорғау | Жоқ (жоқ) |
| Жерге тұйықтау түйіспесі бар штепсельдік розеткалардың саны | 6 |
| Максималды жұмыс температурасы | +40 °С |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Монтаждау температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Динамикадағы пайдалану температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Статикадағы пайдалану температурасы | -40 °С,,,+40 °С |
| Өнім түрі | Терезесі бар корпус |
| Қорғанысты ажырату құрылғысы (ҚҚҚ) | Жоқ (жоқ) |