Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 450 мм |
| Ені | 140 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ОШЕ розетка 125 А | Жоқ (жоқ) |
| ОШЕ розетка 16 А | Жоқ (жоқ) |
| ОШЕ розетка 32 А | Жоқ (жоқ) |
| ОШЕ розетка 63 А | Жоқ (жоқ) |
| Түрі/орындалуы | Портативті (-тер) |
| Биіктігі, мм | 450 |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Тереңдігі, мм | 95 |
| Қорғау | Жоқ (жоқ) |
| Жерге тұйықтау түйіспесі бар штепсельдік розеткалардың саны | 2 |
| Максималды жұмыс температурасы | +40 °С |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Монтаждау температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Динамикадағы пайдалану температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Статикадағы пайдалану температурасы | -40 °С,,,+40 °С |
| Өнім түрі | Терезесі бар мобильді корпус |
| Қорғанысты ажырату құрылғысы (ҚҚҚ) | Жоқ (жоқ) |