Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Корпус |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Биіктігі, мм | 600 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тереңдігі, мм | 400 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Есік жақтаулары | Есік жақтауларымен |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| Корпустың орындалуы | Тұтас қайтымды есік |
| Кабельдік ернемектер | Жеткізу жиынтығында |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Есіктер саны | 1 |
| Материал | Болат, ашық сұр, RAL7035 |
| Тығыздағыш материалы | Көбіктелген полиуретан |
| Монтаждық тақта | Жеткізу жиынтығында |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Серия | RAM block |
| Басқару жүйесінің құрамдас бөлігі | Негіз (төменгі бөлік) |
| Қорғау дәрежесі | IP55 |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Пульт/тіректің негізі |
| Есіктің/қақпақтың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Қаңқаның қалыңдығы | 1,5 мм |
| Монтаж тақтасының қалыңдығы | 1,8 мм |
| Ені | 800 мм |
| Ені, мм | 800 |