
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орналасқан жері | Тік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1380 мм |
| Ені | 100 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені, мм | 100 |
| Тереңдігі, мм | 60 |
| Биіктігі, мм | 1380 |
| Қосылу түрі | ОШЕ 16 А |
| Кабельдің ұзындығы, м | 3 |
| SNMP (желіні басқару протоколы) | Иә |
| Амперметр | Иә |
| Жарықдиодты (LED) индикациясы бар | Жоқ |
| Асқын кернеу санаты | 1 |
| Дисплеймен бірге | Иә |
| С13 стандартының розеткалар саны | 36 |
| Сақтандырғышпен бірге | Иә |
| Біріктірілген розеткалар саны С13/С19 | 0 дана, |
| Розеткалар саны C19 | 6 дана, |
| Монтаждық материалдармен | Иә |
| Ауыстыру мүмкіндігі | Жоқ |
| Мониторинг түрі | Фазалар бойынша |
| Монтаждау бағдары | Тігінен, |
| Shuko розеткаларының саны | 0 дана, |
| Монтаждық өлшем | Метрикалық (M,,,) |
| Розеткалар саны C13 | 36 дана, |
| Қоректендіру кернеуі, В | 230 |
| Электрлік, қосу | Ашасы бар жалғағыш кабель |
| Бағалау (оқу) | Қашықтықтан (қашықтықта) |
| Температураны өлшеумен | Жоқ |