Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 17 мм |
| Ұзындығы | 193 мм |
| Полюстер саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 |
| Макс, номин, ток, А | 630 |
| Материал | Полиамид PA66, ГВ30, V0 |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 60 |
| Өнім түрі | Оқшаулағышты көтеруге арналған аралық |
| Ені | 20 мм |