Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 168.3 мм |
| Ені | 31.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 5,2 мм |
| Полюстер саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 |
| Макс, номин, ток, А | 630 |
| Материал | Поликарбонат ДК |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 60 |
| Өнім түрі | Оқшаулағышқа арналған бітеуіш |