Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 586 мм |
| Ені | 33.9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 48 мм |
| Полюстер саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 |
| Макс, номин, ток, А | 2500 |
| Материал | Поликарбонат ДК |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 185 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 185 |
| Өнім түрі | Оқшаулағышқа арналған бітеуіш |