Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Биіктігі | 24 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Полюстер саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 |
| Макс, номин, ток, А | 1600 |
| Материал | Полиамид PA66, ГВ30, V0 |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 100 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 100 |
| Өнім түрі | Оқшаулағышқа арналған бітеуіш |
| Ені | 42 мм |