Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 64,5 мм |
| Ұзындығы | 582 мм |
| Полюстер саны | 3 |
| Фазаға шаққандағы шиналар саны | 1 |
| Полюстер саны | 3 |
| Макс, номин, ток, А | 2500 |
| Материал | Полиамид PA66, ГВ30, V0 |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 185 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 185 |
| Өнім түрі | Шиналардың негізгі жүйесінің оқшаулағышы |
| Шинаның қалыңдығы | 10 мм |
| Ені | 29 мм |
| Шинаның ені | 30 - 120 мм |