Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 67,7 мм |
| Ұзындығы | 322 мм |
| Полюстер саны | 3 |
| Фазаға шаққандағы шиналар саны | 1 |
| Полюстер саны | 3 |
| Макс, номин, ток, А | 1600 |
| Материал | Полиамид PA66, ГВ30, V0 |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 100 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 100 |
| Өнім түрі | Шиналардың негізгі жүйесінің оқшаулағышы |
| Шинаның қалыңдығы | 5, 10 мм |
| Ені | 61,8 мм |
| Шинаның ені | 30, 40, 50, 60 мм |