Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 138 мм |
| Полюстер саны | 2 |
| Фазаға шаққандағы шиналар саны | 1 |
| Полюстер саны | 2 |
| Макс, номин, ток, А | 630 |
| Материал | Полиамид PA66, ГВ30, V0 |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 60 |
| Өнім түрі | Шиналардың негізгі жүйесінің оқшаулағышы |
| Шинаның қалыңдығы | 5, 10 мм |
| Ені | 13,8 мм |
| Шинаның ені | 12, 20, 30 мм |