Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 51 мм |
| Ұзындығы | 246 мм |
| Полюстер саны | 4 |
| Фазаға шаққандағы шиналар саны | 1 |
| Полюстер саны | 4 |
| Макс, номин, ток, А | 630 |
| Материал | Полиамид PA66, ГВ30, V0 |
| Полюстер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Шиналар арасындағы қашықтық, мм | 60 |
| Өнім түрі | Шиналардың негізгі жүйесінің оқшаулағышы |
| Шинаның қалыңдығы | 5, 10 мм |
| Ені | 20,5 мм |
| Шинаның ені | 12, 15, 20, 25, 30 мм |