
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Функционалдық қызметі | Күш |
| Орамалардың қосылыстары | Жұлдыз/Үшбұрыш |
| Екінші реттік орамның кернеуі | 400 В |
| Жүктеме қуаты | 3150 кВА |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2650 мм |
| Ені | 2900 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Екіншілік кернеу 1, В | 400,,,400 |
| Қайталама кернеу, кВ | 0.4 |
| Биіктігі, мм | 2650 |
| Тереңдігі, мм | 1650 |
| Бөлгіш трансформатор ретінде орындау | Жоқ |
| Қауіпсіздік трансформаторы ретінде орындау | Жоқ |
| Энергияны үнемдейтін трансформатор ретінде орындау | Жоқ |
| Корпустағы жиынтықты құрылғы | Жоқ |
| ҚТ кернеуі | 0.08 |
| Номиналды қуат | 3150 КВа |
| Номиналды қуат, ВА | 3150 |
| Опция | Опция жоқ |
| Бастапқы кернеу, кВ | 6 |
| 120ºС температурада ҚТ жоғалуы | 27000 Вт |
| Бос жүрістің жоғалуы | 4700 Вт |
| Қосылу схемасы | Үшбұрыш-жұлдыз |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының типі IEC 85 | F |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 66 Дб |
| Ені, мм | 2900 |