Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 5 мм |
| Ұзындығы | 18 мм |
| Ені | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 1,9...4,1 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 1,9,,,4,1 |
| Ұзындығы, мм | 18 |
| Тісті беріліс | Ішкі тісті беріліспен |
| Материал | Поликарбонат |
| Үлгі/орындау | Карта/парақ түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Басып шығару | Мөр жоқ |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Басу |
| Пайдалану температурасы | -40°С ... +80°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Mark TC принтерінде басып шығаруға арналған материалдар |
| Түсі | Ақ |
| Ені, мм | 6 |
| Пластинадағы элементтердің | 16 |