Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 46.5 мм |
| Ені | 9 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | AW |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 43 мм |
| Материал | ПА / ПВХ |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Кодтау бағыты | Көлденең және тік, |
| Модуль өлшемі, мм | 9 |
| Өздігінен жабысатын бекіту | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейкаға |
| Өнім түрі | Таңбалау ұстаушылары |
| Түсі | Сұр |