Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 52 мм |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Ені | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материал | ПВХ |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Кодтау бағыты | Көлденең, |
| Модуль өлшемі, мм | 9.5 |
| Өздігінен жабысатын бекіту | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Кірістіру |
| Өнім түрі | Таңбалау ұстаушылары |
| Түсі | Сұр |