Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 37 мм |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Ені | 10 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші | AW |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 44 |
| Материал | ДК |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Кодтау бағыты | Көлденең және тік, |
| Модуль өлшемі, мм | 10 |
| Өздігінен жабысатын бекіту | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Кірістіру |
| Өнім түрі | Таңбалау ұстаушылары |