Бағасын нақтылаңыз
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
|---|---|
| Ұзындығы | 59 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 10...500 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 16,,,100 |
| Ұзындығы, мм | 59 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | Полиолефин |
| Үлгі/орындау | Ролик/орама түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Кабельдік тартпа |
| Пайдалану температурасы | -55°С ... +135°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Mark TR принтерінде басып шығаруға арналған материалдар |
| Ені, мм | 10 |
| Орамдағы элементтер | 800 |