Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 20 мм |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 5...10 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 5,,,10 |
| Ұзындығы, мм | 30 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | Полипропилен |
| Үлгі/орындау | Ролик/орама түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Жабысқақ қабат |
| Пайдалану температурасы | -30°С ... +90°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Mark TR принтерінде басып шығаруға арналған материалдар |
| Ені, мм | 10 |
| Орамдағы элементтер | 1000 |