Бағасын нақтылаңыз
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Ұзындығы | 32 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 1...3 мм |
| Биіктігі | 5 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 1,,,3,2 |
| Ұзындығы, мм | 32 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | Полиэстер |
| Үлгі/орындау | Ролик/орама түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Жіп салу |
| Пайдалану температурасы | -60°С ... +150°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Mark TR принтерінде басып шығаруға арналған материалдар |
| Ені, мм | 5 |
| Орамдағы элементтер | 4000 |