Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Биіктігі | 25.2 мм |
| Ұзындығы | 60.5 мм |
| Ені | 1.1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 25.2 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | PA 6,6 |
| Үлгі/орындау | Тег (таңбалау тақтасы) |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Кабельдік тартпа |
| Пайдалану температурасы | -40°С ... +100°С |
| Түрі | Орташа |
| Өнім түрі | Қолмен таңбалау |
| Түсі | Ақ |
| Ені, мм | 60.5 |