Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 8...14 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 8,,,14 |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Ұзындығы, мм | 75 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | Пластик |
| Үлгі/орындау | Карта/парақ түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Иә |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Жабысқақ қабат |
| Пайдалану температурасы | -40°С ... +80°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Mark TC принтерінде басып шығаруға арналған материалдар |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 15 мм |
| Ені, мм | 15 |
| Пластинадағы элементтердің | 6 |