Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 104 мм |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 9...24 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 9,,,24 |
| Ұзындығы, мм | 104 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | Полиэстер |
| Үлгі/орындау | Карта/парақ түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Иә |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Жабысқақ қабат |
| Пайдалану температурасы | -40°С ... +150°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Лазерлік принтерге арналған таңбалау |
| Түсі | Ақ / мөлдір |
| Ені, мм | 25 |
| Пластинадағы элементтердің | 14 |