Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 14...22 мм |
| Биіктігі | 50,8 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 14,,,22,3 |
| Ұзындығы | 95,3 мм |
| Ұзындығы, мм | 95.3 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | Винил |
| Үлгі/орындау | Ролик/орама түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Жабысқақ қабат |
| Пайдалану температурасы | -70°С ... +90°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Mark TR принтерінде басып шығаруға арналған материалдар |
| Түсі | Ақ |
| Ені, мм | 50.8 |
| Орамдағы элементтер | 500 |