Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Биіктігі | 13 мм |
| Ұзындығы | 49 мм |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізгіштің сыртқы диаметрі | 16...500 мм |
| Кабель диаметрі, мм | 16,,,100 |
| Ұзындығы, мм | 49 |
| Тісті беріліс | Жоқ (жоқ) |
| Материал | Полиолефин |
| Үлгі/орындау | Ролик/орама түрінде |
| Жазу/таңбалау | Жоқ (жоқ) |
| Қолдану | Өткізгіштер мен кабельдерді таңбалау |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жазуға арналған өрісі бар | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Кабельдік тартпа |
| Пайдалану температурасы | -55°С ... +135°С |
| Түрі | Жұқа қабырғалы |
| Өнім түрі | Mark TR принтерінде басып шығаруға арналған материалдар |
| Ені, мм | 13 |
| Орамдағы элементтер | 1000 |