Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 335 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Номиналды биіктік | 255 мм |
| Кепілдік қызмет мерзімі | 50 жыл |
| Кепілді сақтау мерзімі | 2 жыл |
| Құбырдың диаметрі, үлкен, мм | 335 |
| Құбырдың диаметрі, кіші, мм | 255 |
| Материал | Полипропилен |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Иә |
| Нормативтік құжат | ТУ 2248-015-47022248-2006 |
| Жылтыратылған беті | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP65 |
| Өнім түрі | Байқау қондырғысы |
| Номиналды ені | 240 мм |