
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Құбырды қолдану аймағы | Кабельді тарту үшін, Кабельдік кәріз үшін |
| Өнімнің жағдайы | Жаңа |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Сыртқы диаметрі | 110 мм |
| Ішкі диаметрі | 92 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түсі | Қара |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Үлгі/орындау | Қатты (-лар) |
| Сыртқы, диаметрі, мм | 110 |
| Материалдың түрі/маркасы | Полиэтилен (PE) |
| Нысан | Сырты қырлы, іші тегіс |
| Мөлдір | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Ішкі диаметрі, мм | 92 |
| Кепілдік қызмет мерзімі | 50 жыл |
| Сақиналық қаттылық | 26 кПА |
| Сығуға төзімділік | 1250 Н |
| Пайдаланудың температуралық режимі | -60 ,,, +60 °C |
| Қосылыстардың герметикалығы, МЕМСТ 14254-94 | IP44 (IP55) |