Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Биіктігі | 1125 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 110 келі |
| Кепілдік қызмет мерзімі | 5 жыл |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Қос қабырғалы құбырлардың диаметрі | 50, 75, 90, 110, 125, 160 және 200 мм, |
| Құбырдың диаметрі, үлкен, мм | 200 |
| Құбырдың диаметрі, кіші, мм | 50 |
| Люктің бекіту құрылғысы | Иә |
| Материал | Пластик |
| Құдық материалы | Электр оқшаулағыш пластмассадан жасалған композиция |
| Қақпақ материалы | Пластик |
| Жақтау материалы | Ыстық мырышталған болат |
| Құдық қақпағына түсетін жүктеме | А15 |
| Нормативтік құжат | ТУ 27,33,13-097-47022248-2021 |
| Жылтыратылған беті | Иә |
| Қорғау дәрежесі | IP41 |
| Монтаждау температурасы | -25°С ,,, +90°С |
| Пайдалану температурасы | -55°С-тан +90°С-қа дейін |
| Соққы беріктігі | IK09 |
| Ені | 750 мм |