Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 150 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Шыны пластик (фибергласс, GRP) |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Жоқ |
| Материал | Шыны пластик |
| Үлгі/орындау | Жалғаусыз, ағытпасыз |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Науа түрі | Шыны талшықты науалар - "G5 Combitech" |
| Өнім түрі | Тесілмеген науалар |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 3 |
| Ені, мм | 150 |