Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 80 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Шыны пластик (фибергласс, GRP) |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Шыны пластик |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Науа түрі | Шыны талшықты науалар - "G5 Combitech" |
| Өнім түрі | Перфорацияланған астаулар |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 4.5 |
| Ені, мм | 600 |