Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Шыны пластик (фибергласс, GRP) |
| Биіктігі, мм | 150 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Шыны пластик |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Басқыштар/көлденең кесіктер арасындағы қашықтық, мм | 300 |
| Науа түрі | Шыны талшықты науалар - "G5 Combitech" |
| Өнім түрі | Баспалдақ науалары |
| Сатының түрі | Құбырлы (жабық) |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 4 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 500 |