Бағасын нақтылаңыз
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
|---|---|
| желі саны | 8 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| NVP көрсеткіші (кабельдегі сигналдың таралу жылдамдығы), % | 68 |
| Кабель диаметрі | 6 мм |
| Өткізгіштің диаметрі, мм | 0.58 |
| Монтаждау кезінде рұқсат етілген температура, °C | -10,,,60 |
| Пайдалану кезіндегі рұқсат етілген температура, (қозғалыссыз), °C | -20,,,60 |
| Қорғаныш қабық | Жоқ |
| Санат (Cat) | 6A (IEC) |
| Жүйе санаты | CAT 6A |
| Дирижер сыныбы | 1-сынып (бір сымды өзек) |
| Бұрау элементтерінің саны | 4 |
| Кабель құрылымы | U/UTP |
| Кабельдің/сымның маркасы | U/UTP (UTP) |
| Тамырларды таңбалау | Түсі |
| Сыртқы қабықшаның материалы | Полиолефин |
| Өзекті оқшаулау материалы | Полиолефин |
| Өткізгіш материалы | Мыс |
| Сыртқы, диаметрі (шамамен), мм | 6.8 |
| Жалынға ұшыраған кезде жануды таратпайды (нг) | МЕМСТ Р МЭК 60332-3-22 сәйкес |
| Номин, өткізгіш қимасы, мм2 | 0.259 |
| Қолданылу саласы | Үй-жайлардың ішінде топтық төсеуге арналған |
| Өткізгіштің беті | Қапталмаған (жалаңаш) |
| Жерге төсеу | Жоқ |
| Иілу радиусы | ≥ 10 Ø |
| AWG өлшемі (амер, маркир жүйесі, сымдардың қалыңдығы) | 23 |
| Төмен түтін шығаратын - LS (келісім бойынша BS EN 61034-2) | Иә |
| МЕМСТ 31565-2012 бойынша орындалу түрі | нг(А)-LS |
| Өнім түрі | Мыс кабель |
| Жүйе түрі | Экрандалмаған |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Жоқ |
| Түсі | Аква/Көгілдір |
| Бұрау үстіндегі экран | Жоқ (жоқ) |
| Бұрау элементінің үстіндегі экран | Жоқ (жоқ) |
| Бұрау элементі | Жұптық |