Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 2 м |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Pin-тағайындау | 0.04236 |
| Ұзындығы, м | 2 |
| Санат (Cat) | 6A (IEC) |
| Жүйе санаты | CAT 6A |
| Кабель құрылымы | S/FTP |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Иә |
| AWG өлшемі (амер, маркир жүйесі, сымдардың қалыңдығы) | 26 |
| Кабель түрі | S/FTP (SF/UTP) |
| Қосылым қосқышының түрі 1 | RJ45 8(8) |
| Қосылым қосқышының түрі 2 | RJ45 8(8) |
| Өнім түрі | Коммутациялық бау (Cu) |
| Жүйе түрі | Экрандалған |
| Сыртқы қабықшаның түсі | Көгілдір |
| Өткізгіш сымдарының саны мен диаметрі: | 7х0,16 мм |