Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 1U |
| Санат (Cat) | 6A (IEC) |
| Жүйе санаты | CAT 6A |
| Биіктіктегі модульдер (U-бірліктер) саны | 1 |
| Порттар саны | 24 |
| Панельдің құрылымы | Моноблокты |
| Ұялар/қосқыштар саны үшін жарамды | 24 |
| Монтаждау тәсілі | 19-дюйм, (482,6 мм) бекіту |
| Қосылу тәсілі | 110 |
| Панель түрі | FTP |
| Өнім түрі | Патч-панель |
| Жүйе түрі | Экрандалған |
| Қосқыш/қосқыш түрі | RJ45 8(8) |
| Түсі | Қара |
| Қорғалған | Иә |