Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 40000 |
| Басқыштар/көлденең кесіктер арасындағы қашықтық, мм | 300 |
| Бүйірлік профиль түрі | Профиль (ашық) |
| Науа түрі | Ауыр науалар - "U5 Combitech" |
| Өнім түрі | Баспалдақ науалары |
| Сатының түрі | Перфорацияланған профиль |
| Шпаттың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Қадамды бекіту | Толығымен тойтарылған |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 500 |