Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі | 150 мм |
| Бүйірлік профильдің биіктігі, мм | 150 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Аксессуар түрі | Редукция-бітеуіш |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 100 |