Бағасын нақтылаңыз
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 400 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Ұзындығы | 6000 мм |
| Ұзындығы, мм | 6000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаусыз, ағытпасыз |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 32000 |
| Науа түрі | Ауыр науалар - "U5 Combitech" |
| Өнім түрі | Перфорацияланған астаулар |
| Шпаттың қалыңдығы | 2,0 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 2 |
| Ені, мм | 400 |