Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Ішкі, радиусы, мм | 600 |
| Биіктігі | 100 мм |
| Баспалдақ тұғырының (бүйір қабырғасының) биіктігі, мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Бағытты өзгерту | Тігінен өрлемелі (ішкі) |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Ауытқу (бұрыш) | 90° |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Иілу радиусы | 600 мм |
| Аксессуар түрі | Тік ішкі бұрыш 90 градус |
| Өнім түрі | Баспалдақ науаларының керек-жарақтары |
| Шпаттың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Ені | 400 мм |
| Баспалдақ жаймасының ені, мм | 400 |