Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 146 мм |
| Ені | 600 мм |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кеңейту мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 600 |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 146 |
| Тереңдігі, мм | 146 |
| Пайдалану температурасының диапазоны, °С | -60 °С,,,+100 °С |
| Қақпақтың орындалуы | Мөлдір емес |
| Қабырғалардың орындалуы | Құлатылған ернемектер |
| Жануға төзімділік санаты | ПВ-0 корпусы мен қақпағы |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Ернемектер саны | 6 фланецтер түрі C |
| Материал | Поликарбонат, RAL7035 |
| Монтаждық тақта | Қосымша |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Серия | RAM box |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Қорғау дәрежесі | IP66/IP67 |
| IP қорғау дәрежесі | IP67 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK09, t - 50° C температурада |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі |
| Өнім түрі | Корпусы соққыға төзімді |
| Монтаж тақтасының қалыңдығы | 2,0 мм |
| Ені, мм | 300 |