Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кеңейту мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 300 |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 160 |
| Тереңдігі, мм | 160 |
| Пайдалану температурасының диапазоны, °С | -60 °С,,,+100 °С |
| Қақпақтың орындалуы | Мөлдір |
| Қабырғалардың орындалуы | Құлатылған ернемектер |
| Жануға төзімділік санаты | ПВ-0 корпусы, ПВ-2 қақпағы |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Ернемектер саны | 2 фланец А типі + 2 фланец С типі |
| Материал | Поликарбонат, RAL7035 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Монтаждық тақта | Қосымша |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Серия | RAM box |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Қорғау дәрежесі | IP66/IP67 |
| IP қорғау дәрежесі | IP67 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK09, t - 50° C температурада |
| Қақпақ түрі | Мөлдір (жарық өткізгіш,) |
| Өнім түрі | Корпусы соққыға төзімді |
| Монтаж тақтасының қалыңдығы | 1,5 мм |
| Ені, мм | 150 |