Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Сыртқы бөлігінің биіктігі | 19,5 мм |
| Жалпы биіктік | 37,5 мм |
| Диаметрі | 60 мм |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| Материал | Термопластикалық ДК+ABS |
| Өткізу қабілеті | 1200 л/сағ |
| Қиық өлшемі (Ø) | 40,5 мм |
| Ою | М40х1,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK09 |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Иә |
| Тұтануға төзімділік (өрт қауіптілігі) | 960 °С |