Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 300 мм |
| Биіктігі, мм | 300 |
| Тереңдігі | 21 мм |
| Тереңдігі, мм | 21 |
| Пайдалану температурасының диапазоны, °С | -60 °С,,,+100 °С |
| Қақпақтың орындалуы | Мөлдір емес |
| Жануға төзімділік санаты | Қақпақ ПВ-0 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Материал | Поликарбонат, RAL7035 |
| Үстіңгі қақпақ ретінде/үшін жарамды | Иә |
| Желдетумен бірге | Жоқ |
| Серия | RAM box |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Қақпақ (жоғарғы бөлік) |
| Өнім түрі | Соққыға төзімді корпустың қақпағы |
| Ені | 600 мм |
| Ені, мм | 600 |