Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 200 мм |
| Ені | 400 мм |
| Негізгі | |
| Материал | Поликарбонат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 200 |
| Тереңдігі | 35мм |
| Тереңдігі, мм | 35 |
| Пайдалану температурасының диапазоны, °С | -60 °С,,,+100 °С |
| Қақпақтың орындалуы | Мөлдір |
| Жануға төзімділік санаты | Қақпақ ПВ-2 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Үстіңгі қақпақ ретінде/үшін жарамды | Иә |
| Желдетумен бірге | Жоқ |
| Серия | RAM box |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Қақпақ (жоғарғы бөлік) |
| Өнім түрі | Соққыға төзімді корпустың қақпағы |
| Түсі | Табиғи түс |
| Ені, мм | 400 |