Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 140 мм |
| Ені | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Еденді орнату мүмкіндігі бар | Жоқ |
| Қабырғаға орнатуға болады | Иә |
| Қабырғаға орнатылады | Жоқ |
| Биіктігі | 300 мм |
| Биіктігі, мм | 300 |
| Тереңдігі, мм | 140 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| Корпустың орындалуы | Тұтас есік, симметриялы |
| Есіктер саны | 1 |
| Құлыптар саны | 1 |
| Бағанға бекіту | Иә |
| Материал | Полиэстер GRP (талшықты шыны), ашық сұр, RAL7035 |
| Тығыздағыш материалы | Көбіктелген полиуретан |
| Монтаждық тақта | Қосымша |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Бетті әрлеу | Өңделмеген |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Жоқ |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Серия | RAM box GRP |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Аспалы корпус |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK10 |
| Түсі | Сұр |
| Ені, мм | 250 |