
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 84 мм |
| Биіктігі | 54 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Өнім түрі | Термостат |
| Монтаждау тәсілі | DRA (DIN-рельсті адаптер) |
| Номин, ток In, А | 10 |
| Өлшемдері (Ш х Х Г) | 40 х 84 х 54 мм |
| Қызмет ету мерзімі | > 100 000 цикл |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Байланыс түрі | NC |
| Температураны реттеу диапазоны | -10-дан +80 °С-қа дейін |
| Дәлдік | ±5 °С |
| Функционал, ауыстырып қосқыштар типі | Нормалар, тұйық (ашылатын,) байланыс |
| Іске қосылу гистерезисі | 7 °С |