Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрлендіру мүмкіндіктері | Симметриялық корпус, Есіктің ілмегі шкафтың бұрылуымен өзгереді, Сұраныс бойынша кесінділерді ұйымдастыру, |
| Кеңейту мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 500 |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 200 |
| Тереңдігі, мм | 200 |
| Тұтанғыштық санаттары (UL94 бойынша) | V0 |
| Климаттық орындалуы (МЕМСТ 15150-69 сәйкес) | ӨХЛ1 |
| Жеткізу жиынтығы | Алдыңғы есік, тұтас құйылған корпус, қабырғаға тікелей орнатуға арналған аппаратуралар, |
| Материал | Шыны талшық (шыны талшық) |
| Корпус материалы | Пластик |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Аспалы |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Сыртқы механикалық әсерлерден қорғау дәрежесі | IK10 |
| Есік түрі | Тұтас есік |
| Қақпақ түрі | Жоқ (жоқ) |
| Өнім түрі | Талшықты шыныдан жасалған тұтас аспалы шкафтар |
| Ені, мм | 400 |