Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Еденді орнату мүмкіндігі бар | Иә |
| Қабырғаға орнатуға болады | Жоқ |
| Түрлендіру мүмкіндіктері | Корпустарды ені, тереңдігі және биіктігі бойынша біріктіруге болады, Есіктің ілмегі өзгереді, Сұраныс бойынша кесінділерді ұйымдастыру, |
| Қабырғаға орнатылады | Иә |
| Биіктігі | 940 мм |
| Биіктігі, мм | 940 |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Тереңдігі, мм | 330 |
| Тұтанғыштық санаттары (UL94 бойынша) | V0 |
| Климаттық орындалуы (МЕМСТ 15150-69 сәйкес) | ӨХЛ1 |
| Есіктер саны | 1 |
| Құлыптар саны | 1 |
| Жеткізу жиынтығы | Алдыңғы есік, артқы қабырға, шатыр, тұтас панелі бар негіз |
| Материал | Шыны талшық (шыны талшық) |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Бетті әрлеу | Өңделмеген |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Қарау есігі бар | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Едендік |
| Қорғау дәрежесі | IP65 |
| IP қорғау дәрежесі | IP65 |
| Сыртқы механикалық әсерлерден қорғау дәрежесі | IK10 |
| Есік түрі | Қырлы беті (стикерге қарсы) |
| Өнім түрі | Құрастырмалы шкафтар Conchiglia |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK10 |
| Ені | 580 мм |
| Ені, мм | 580 |