Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ені | 580 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрлендіру мүмкіндіктері | Корпустарды ені, тереңдігі және биіктігі бойынша біріктіруге болады, Есіктің ілмегі өзгереді, Сұраныс бойынша кесінділерді ұйымдастыру, |
| Кеңейту мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 550 мм |
| Биіктігі, мм | 550 |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 330 |
| Тереңдігі, мм | 330 |
| Тұтанғыштық санаттары (UL94 бойынша) | V0 |
| Климаттық орындалуы (МЕМСТ 15150-69 сәйкес) | ӨХЛ1 |
| Жеткізу жиынтығы | Алдыңғы есік, артқы қабырға, шатыр, түбі |
| Материал | Шыны талшық (шыны талшық) |
| Корпус материалы | Пластик |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Аспалы |
| Қорғау дәрежесі | IP65 |
| IP қорғау дәрежесі | IP65 |
| Сыртқы механикалық әсерлерден қорғау дәрежесі | IK10 |
| Есік түрі | Қырлы беті (стикерге қарсы) |
| Қақпақ түрі | Жоқ (жоқ) |
| Өнім түрі | Құрастырмалы шкафтар Conchiglia |
| Ені, мм | 580 |